Жалюзі

Жалюзі - це перевірений часом і незамінний світлозахисний пристрій, що складається з рухомих горизонтальних або вертикальних ламелей, за допомогою яких можна ідеально відрегулювати світлові потоки, проникаючі в приміщення.

Горизонтальні жалюзі | Arttex
Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі - це найпоширеніший засіб захисту від сонячного світла. Горизонтальні жалюзі мають досить просту конструкцію, яка виконана із верхнього та нижнього карнизів, механізму повороту та підйому, а також горизонтально розташованих ламелей, пов'язаних між собою системою ниток. Крім своїх функціональних властивостей, широка кольорова гама та різноманітна фактура горизонтальних жалюзі дозволять вдало доповнити будь-який інтер'єр. Горизонтальні жалюзі практичні, а також прості у догляді та використанні.

Запит на прорахунок Виклик замірника
Жалюзі горизонтальні - пластикові 25мм Жалюзі горизонтальні - пластикові 25мм | Arttex

Горизонтальні пластикові жалюзі дуже прості у використанні та догляді, а також найдоступніші за ціною серед усіх видів горизонтальних жалюзі.

докладніше
Жалюзі горизонтальні - алюмінієві 25/16мм Жалюзі горизонтальні - алюмінієві 25/16мм | Arttex

Горизонтальні алюмінієві жалюзі, завдяки своїм хорошим експлуатаційним властивостям та простоті догляду, найбільш популярні серед усіх видів горизонтальних жалюзі.

докладніше
Жалюзі горизонтальні - Venus 25/16мм Жалюзі горизонтальні - Venus 25/16мм | Arttex

Горизонтальні жалюзі системи Venus - практичне та сучасне рішення для вашого інтер'єру.

докладніше
Жалюзі горизонтальні - дерев'яні 25/50мм Жалюзі горизонтальні - дерев'яні 25/50мм | Arttex

Горизонтальні дерев'яні жалюзі - це сучасне, високоякісне, довговічне, натуральне та екологічно чисте рішення для будь-якого інтер'єру.

докладніше
Вертикальні жалюзі | Arttex
Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - це ідеальний баланс світла, простота використання та, звичайно ж, стиль. Головною перевагою вертикальних жалюзі є те, що вони можуть бути встановлені на всі типи вікон, незалежно від їх форми та розміру. Конструкція вертикальних жалюзі виконана із: алюмінієвого карнизу з вертикальними ламелями завширшки 127мм та 89мм, прикріпленими до карнизу за допомогою пластикових бігунків; сполучного ланцюжка і шнура, які дозволяють повертати ламелі та зрушувати їх вліво/вправо. Різноманітність текстур і широка палітра кольорів вертикальних ламелей будуть прекрасним доповненням для будь-якого інтер'єру.

Запит на прорахунок Виклик замірника
Жалюзі вертикальні - тканинні 127/89мм Жалюзі вертикальні - тканинні 127/89мм | Arttex

Вертикальні тканинні жалюзі - це найкраща альтернатива шторам. Вони дозволять вам правильно відрегулювати світлові потоки, сховатися від сторонніх очей, а також візуально розширити простір.

докладніше
Жалюзі вертикальні - пластикові 89мм Жалюзі вертикальні - пластикові 89мм | Arttex

Вертикальні пластикові жалюзі чудово захищають від сонячного світла, довговічні, а також прості у використанні та догляді.

докладніше
Жалюзі вертикальні - мультифактурні 89мм Жалюзі вертикальні - мультифактурні 89мм | Arttex

Мультіфактурні вертикальні жалюзі на сьогоднішній день найбільш популярна та найкраща альтернатива шторам.

докладніше
Вертикальні нитяні жалюзі 89мм Вертикальні нитяні жалюзі 89мм | Arttex

Нитяні жалюзі - це модернізовані вертикальні жалюзі. Вони функціональні, а також дуже прості у догляді та використанні.

докладніше

Сонячні промені весь час заважають вам займатися своїми справами? Ідеальним рішенням цієї проблеми стануть жалюзі в Києві, які допомагають ефективно управляти природним освітленням в своїй квартирі, будинку або ж в офісі. Вони добре справляються з різними завданнями, і не важливо - чи хочете ви повністю ізолюватися від проникнення сонця в приміщення, або ж бажаєте досягти легкого затемнення.

На сьогодні представлено багато рішень від самих різних дизайнерів. Їх застосування доцільно як в якості самостійного елементу декору, так і при спільному використанні з шторами або гардинами.

Різновид і переваги пластикових жалюзі, ціна на котрі доступна всім

Перед тим, як замовити жалюзі в Києві на пластикові вікна, ціна яких приємно здивує кожного клієнта, слід визначитися з моделлю. Жалюзі в нашому каталозі бувають:

  • Вид: горизонтальні і вертикальні.
  • Розмір: горизонтальні - 25 мм (пластикові), 25/16 мм (алюмінієві, Venus), 25/50 мм (дерев'яні); вертикальні - 127/89 мм (тканинні), 89 мм (пластикові, мультифактурні, нитяні).
  • Колір: від стандартних білих до яскравих зелених, жовтих і ін.
  • Матеріал: алюмінієві, дерев'яні, тканинні, бамбукові та ін.

Крім перерахованого вище, необхідно вибрати їхню безпосередню конструкцію.

Придбати жалюзі дешево можна, незалежно від їх конструкції

Наш сайт-каталог пропонує недорогу продукцію хорошої якості. Жалюзі (Київ) складаються з рухомих пластин, саме від їх розташування і залежить різновид виробів. Виділяють такі види:

  1. Горизонтальні жалюзі. Набули свого поширення для експлуатації в житлових і офісних приміщеннях. Їх перевага полягає в рівномірному розподілі сонячного світла в кімнаті. Жалюзі на пластикові вікна в закритому стані виробляють повне блокування попадання сонячних променів.
  2. Вертикальні жалюзі. Їх особлива конструкція дозволяє пересувати їх по карнизу, а також здійснювати повертання на 180 градусів. Це дає вам можливість на свій розсуд проводити регулювання освітлення. Тканини мають спеціальне просочення, що захищає від пилу і вологи. Таким чином, збільшується експлуатаційний термін.
  3. Ролети. На нашому сайті цей вид жалюзі представлений великою різноманітністю: тканинні, день-ніч, бамбукові, захисні. Матеріал попередньо обробляється, що не дає втрачати колір під впливом сонячних променів, а також вони не втратять вихідну форму і будуть чудово справлятися з поставленими перед ними завданнями. До їх плюсів можна також віднести: безпечні з екологічної точки зору тканини, водостійкість, а також гігієнічність. При замовленні тканинних жалюзі в Харкові покупці часто задаються питанням щодо догляду за ними. Проте не потрібно переживати з цього приводу, оскільки забруднення з легкістю можна очистити самостійно, не звертаючись за допомогою до професіоналів.
  4. Плісе. Візуально вони нагадують горизонтальні алюмінієві жалюзі. Їх відмінність лише в тому, що в конструкції замість рухомих пластин застосовується цілісний шматок плісированої тканини. Установка таких жалюзі проводиться досить просто, причому вони підходять навіть для вікон з нестандартною формою.

Зробити замовлення на нашому сайті-каталозі - це означає, отримати готові жалюзі, доставка яких може бути виконана по всій Україні, включаючи Дніпропетровськ, Одесу, ЗапоріжжяМиколаїв, Черкаси а також Київ. Крім того, наші клієнти можуть купувати пластикові жалюзі оптом, так як ціна на продукцію досить низька, а якість - на гідному рівні. У нас ви знайдете не тільки традиційні, але й оригінальні жалюзі, вартість яких починається від 487 грн. Установка проводиться за один день, причому поставляються вироби з повним комплектом деталей і фурнітури для тих, хто бажає виконати монтаж своїми власними силами.

Великий асортимент каталогу дозволяє кожному клієнту вибрати жалюзі (Харків) для прорізів стандартних розмірів різних забарвлень і габаритів. Тим самим ви додасте неповторний стиль і колорит свого помешкання.

Є питання?
З радістю відповімо!
Невірно заповнені поле
Невірно заповнені поле
Невірно заповнені поле
Невірно заповнені поле
Відправити