Римські штори | Arttex

Римські штори

Римські штори - це високоякісне, сучасне і вишукане рішення для дизайну вашого інтер'єру. Конструкція римських штор являє собою алюмінієвий профіль і тканинний матеріал різного кольору і фактури, який за допомогою спеціальної ланцюжкової системи піднімається вгору, створюючи при цьому горизонтальні складки. Існує кілька способів кріплення римських штор: до вікна, на стіну, або ж на стелю над вікном. Ще однією особливістю римських штор, яка буде прекрасно гармоніювати з будь-яким типом інтер'єру, є можливість формування в нижній їх частині мережив і воланів. Римські штори краще всього використовувати в сучасних дизайнах, а також у невеликих приміщеннях, де недостатньо місця для традиційних штор.

При створенні інтер'єру приміщень дизайнери продумують все до дрібниць. Стосується це і віконних прорізів. Одним із затребуваних і популярних елементів декору для вікон є римські штори. Цей спосіб декорування ще використовували стародавні римляни. Вироби відрізняються строгістю, елегантністю і оригінальністю.

Де можна застосовувати римські штори

Справжні поціновувачі стилю часто замовляють для декорування вікон саме римські штори. Вони прекрасно вписуються практично в будь-який інтер'єр приміщення, оживляючи і прикрашаючи його. Конструкція штор дуже проста, що дозволяє їх встановлювати не тільки у віконному отворі, а й монтувати на стіну і стелю. Ними декорують лоджії і балкони. Конструкція штор виконана з тканини у вигляді прямокутника. Для жорсткості в неї вшивають дерев'яні рейки. У результаті з'являється можливість нашаровувати частини матеріалу один на одного. Для управління рівнем висоти використовують мотузки або спеціальні палички. Вельми ефектно штори виглядають на вузьких вікнах. Якщо вас цікавлять римські штори на кухню, фото і ціни ви можете подивитися на нашому сайті. Якщо віконний отвір широкий, то можна повісити кілька смужок, вони буду виглядати не менш стильно.

Переваги римських штор

Вартість виробів може коливатися в різних межах. Вона залежить від багатьох факторів: виробника, якості і складу тканини, розмірів. Але ті переваги, якими володіють римські штори, змусять забути про ціну навіть самих економних покупців, в результаті покупка буде коштувати зовсім недорого.

  • Вироби відрізняються практичністю.
  • Мають гарний зовнішній вигляд, який доповнює декоративне оздоблення по нижньому краю.
  • Штори функціональні і здатні створити неповторну атмосферу в приміщенні.

Крім того римські штори можна застосувати там, де немає місця для портьєр і гардин.

Де можна купити

Ціни на римські штори в Україні цілком доступні для багатьох її жителів. Придбати їх можна в будь-якому місті: у Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Києві. А якщо ви вирішите купити їх оптом, знижка буде дійсно вражаюча. У нашому інтернет-магазині є каталог, з якого ви можете вибрати для себе найбільш підходящий варіант римських штор.

 | Arttex | Arttex | Arttex | Arttex

Приблизна вартість

Двохстулкове вікно

Трьохстулкове вікно

Балконна рама

Балконний блок

Римські штори с цепочным механизмом

від 1650 грн

від 2500 грн

від 3750 грн

від 2350 грн

Римські штори с веревочным механизмом

від 940 грн

від 1380 грн

від 1880 грн

від1430 грн

Запит на прорахунок Виклик замірника