Дерев'яні карнизи | Arttex

Дерев'яні карнизи

Карнизи з дерева користуються величезною популярністю при оформленні інтер'єрів. Сучасний ринок представляє величезний вибір варіантів, як за кольором, так і за формою.

Стилізовані під класику або ж сучасні карнизи з дерева здатні стати родзинкою в інтер'єрі, завершити образ. Вартість такого виробу буде залежати від виробника і від матеріалів, використаних в роботі.

Які бувають карнизи з дерева

Щоб вибрати і замовити модель карниза, яка буде відповідати вашим вимогам, потрібно розібратися в їх різновидах і характеристиках:

  1. Настінні і стельові за типом кріплення до поверхні. Вибирати той чи інший варіант слід з урахуванням висоти стель, відстані між вікнами і розміру відступу між вікном і стелею.
  2. Матеріал виготовлення. У продажу в Харкові, Києві чи інших великих містах, ви зможете знайти моделі, виконані з різних порід дерева. Від цієї характеристики буде залежати вага конструкції (карнизи з твердих порід дерева відрізняються пристойною вагою, тому може знадобитися додаткове кріплення).
  3. Відкрита і закрита конструкція за зовнішнім виглядом. Популярними залишаються як звичайні карнизи зі штангою, так і складні конструкції з масивною передньою планкою, яка приховує від одного до трьох рядів для кріплення штор.

Переваги карнизів з дерева

Сучасні дерев'яні карнизи, ціна яких може варіюватися по самих різних параметрах, характеризуються такими перевагами:

  • Покриті спеціальними складами, такі вироби відрізняються довговічністю;
  • Дерево - відмінний натуральний матеріал, який відрізняє не тільки краса, а й міцність;
  • Такі вироби з дерева є універсальними в плані оформлення інтер'єрів.

Купуючи карниз для штор з дерева на нашому сайті, ви отримуєте довговічний, якісний виріб. Підкресліть стиль вашого приміщення за допомогою вишуканого дерев'яного карниза!


Приблизна вартість

Двохстулкове вікно

Трьохстулкове вікно

Балконна рама

Балконний блок

Запит на прорахунок Виклик замірника